مطالب مرتبط با واژه 'مهدی مظاهری'

  «گفتنیهایی از حوزه علمیه اصفهان و نامداران آن» در گفت‌وشنود با زنده‌یاد حجت‌الاسلام والمسلمین حاج شیخ مهدی مظاهری

  اصفهان در دوره ما «دارالعلم»بود

  روزهایی که برما می‌گذرد تداعی‌گر سالروز ارتحال واعظ شهیر زنده‌یاد حجت‌الاسلام والمسلمین حاج آقا مهدی مظاهری است. هم از این روی گفت‌وشنود پیش روی، که ایشان طی آن به بیان خاطراتی از حوزه اصفهان و نامداران آن پرداخته‌اند، به حضورتان تقدیم می‌شود.
  1397/10/29 13:11

  «انقلاب اسلامی در اصفهان و زنده‌یاد حجت‌الاسلام حاج شیخ مهدی مظاهری، روایت یک تعامل» در گفت‌وگو با حجت‌الاسلام حاج شیخ احمد سالک

  حکومت نظامی ابتدا در اصفهان شروع شد

  روزهایی که بر ما می‌گذرد تداعی‌گر یاد و خاطره روحانی و واعظ پرفضیلت مرحوم حجت‌الاسلام والمسلمین حاج شیخ مهدی مظاهری است. از سوی دیگر، در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی قرار داریم و همین تلاقی، ما را بر آن داشت که نقش آن بزرگ در کمک به جریان انقلاب اسلامی را از جناب حجت‌الاسلام والمسلمین احمد سالک جویا شویم.
  1397/10/20 06:00

  «روایتی از حیات و شهادت آیت‌الله سیدابوالحسن شمس‌آبادی» در گفت‌وشنود با زنده‌یاد حجت‌الاسلام والمسلمین حاج آقا مهدی مظاهری

  شهادت مظلومانه این سید در میان مردم التهاب زیادی ایجاد کرد

  روزهایی که بر ما می‌گذرد تداعی‌گر سالروز اعدام مهدی هاشمی معدوم است. به درازا کشیده شدن سخن درباره هویت و کارنامه این فرد و همگنان او تا هم‌اینک نمایانگر اهمیت کارکرد این جریان است. بی‌تردید ترور مرحوم آیت‌الله حاج سیدابوالحسن شمس‌آبادی از شاخص‌ترین فرازها در کارنامه مهدی هاشمی است؛ به همین مناسبت گفت‌وشنودی از زنده‌یاد حجت‌الاسلام والمسلمین حاج آقا مهدی مظاهری، که طی آن خاطرات خویش از این ترور را بیان کرده، به شما تقدیم می‌کنیم.
  1397/7/15 14:22
3

تماس با ما تماس با ما : 38-22604037(9821+) ارتباط با ماInfo@iichs.ir
کلیه حقوق این سایت متعلق به موسسه مطالعات تاریخ معاصر ایران می باشد.
درج مطالب در سایت لزوماً به معنی تایید آن نیست.
استفاده از منابع این سایت با ذکر ماخذ مجاز است.