مطالب مرتبط با واژه 'سیدعبدالکریم هاشمی‌نژاد'

  18 دی 1343

  انتقاد از وضعیت بهداشتی کشور و فقر و بیکاری مردم!/«تغییرات در وزارت آموزش و پرورش دامنه‌دار و عمیق خواهد بود»!/تصمیمی که قرار است برای سازمان‌های انتفاعی گرفته شود!/سفرای ایران در ایتالیا، بلژیک و کویت تغییر خواهند کرد؟!/اوضاع اقتصادی خوب نیست و در محیط اقتصادی حالت انتظار حکم‌فرماست!/در کادر استاندارها تغییر ایجاد می‌شود!/شوروی یک نمایشگاه بزرگ در تهران دایر خواهد کرد!
  1399/10/18 00:00

  در آستانه چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی؛

  روحانیون مشهد در دوران مبارزه با رژیم پهلوی

  با پشتوانه ایدئولوژیکی و تفسیرهای انقلابی از قرآن توسط آیت‌الله خامنه‌‌ای، منبرهای آتشین آقای طبسی و تشکل‌‌سازی فرهنگی و سیاسی شهید هاشمی‌نژاد، شهر مشهد، از پتانسیل انقلابی و اسلامی‌‌ای برخوردار شد که در مسیر انقلاب و رهبری امام خمینی توانست این نهضت را آبیاری و در پیروزی بر رژیم طاغوت، آن را یاری نماید.
  1397/9/24 06:00

  «مروری بر دغدغه‌های فرهنگی شهید سید عبدالکریم هاشمی نژاد» در گفت و شنود با سید محمد‌علی ابطحی

  با التقاط وتحجر مرزبندی های جدی داشت

  پایبندی به سنت‌ها و در نیفتادن به ورطه تحجر و نیز آگاهی به جریانات سیاسی و فرهنگی و اجتماعی زمان، به شهید هاشمی‌نژاد قدرت بی‌نظیری در تشخیص و تصمیم‌گیری داده بود. وی همه عمر خود را در راه تعالی فکری نسل جوان سپری کرد و از قبول هر نوع مسئولیت اجرائی سر باز زد تا به مهم‌ترین کار یعنی کادرسازی برای انقلاب بپردازد.
  حجت الاسلام سید محمد علی ابطحی که از نزدیک شاهد این فعالیت‌ها بوده، در این گفت وشنود به روایت شمه ای از سلوک شهید دراین عرصه پرداخته است.
  1395/7/10 14:12

  «جلوه هایی از منش سیاسی واجتماعی شهید سیدعبدالکریم هاشمی نژاد»درگفت وشنود با سید روح‌الله هاشمی‌نژاد

  پدر گروههای التقاطی را خوب می شناخت

  سید روح الله هاشمی نژاد اگرچه در دوره شهادت پدر خردسال بوده،اما به دلیل تحقیق وپژوهش پیگیر،اطلاعات فراوانی را در باره زندگی او گرد آورده است.او در گفت وشنود پیش روی،به شمه ای از این اطلاعات ودانسته ها اشاره کرده است.
  1395/7/10 09:32

  با آقا برای برقراری حکومت اسلامی هم قسم شدیم

  گفت وشنودی که پیش روی شماست،از معدود گفت وگوهای تاریخی است که دردوران حیات آیت الله واعظ طبسی با ایشان انجام شده است.موضوع این مصاحبه هرچند بر منش فردی واجتماعی شهید سید عبدالکریم هاشمی نژاد تمرکز دارد،اما سرگذشتهایی ویژه از زندگی مبارزاتی آیت الله طبسی ونیز رهبر معظم انقلاب حضرت آیت الله خامنه ای را نیز...
  1394/12/15 14:10

  منافقین از زندان کینه او را به دل گرفتند

  حمیدرضا ترقی از مبارزان پیش از انقلاب در شهر مشهد و مصاحبان رهبر معظم انقلاب و شهید حجت الاسلام والمسلمین سید عبدالکریم هاشمی نژاد است و از فراز و فرودهای نهضت اسلامی در این شهر، خاطراتی شنیدنی دارد.  آنچه پیش روی دارید گفت وشنود ما با وی با موضوع منش مبارزاتی شهید سید عبدالکریم هاشمی‌نژاد است.
  1394/7/6 15:27
11

تماس با ما تماس با ما : 38-22604037(9821+) ارتباط با ماInfo@iichs.ir
کلیه حقوق این سایت متعلق به موسسه مطالعات تاریخ معاصر ایران می باشد.
درج مطالب در سایت لزوماً به معنی تایید آن نیست.
استفاده از منابع این سایت با ذکر ماخذ مجاز است.