مطالب مرتبط با واژه 'آیت‌الله مهدی شاه‌آبادی'

  «شهید آیت‌الله حاج شیخ مهدی شاه‌آبادی در قامت یک پدر» در گفت‌وشنود با زهرا شاه‌آبادی

  اخلاص و خلاقیت پدر را بیش از دیگر خصال او دیدم

  روزهایی که بر ما گذشت، تداعی‌گر سالروز شهادت عالم مجاهد آیت‌الله حاج شیخ مهدی شاه‌آبادی بود. هم از این روی و در بازشناسی خصال تربیتی آن عالم مجاهد، گفت‌وشنود با فرزند ارجمندش بانو زهرا شاه‌آبادی را به شما تقدیم می‌نماییم. یاد آن مبارز دیرین انقلاب و «استادزاده» امام گرامی باد.
  1399/2/21 12:00

  پدرو شهید مطهری دستور لغو حکومت نظامی را از امام گرفتند

  شهید والاقدر ،آیت الله حاج شیخ مهدی شاه آبادی از پیشگامان انقلاب اسلامی ویاران مبرز رهبر کبیر آن بود.او که هماره در دوران حیات خویش «شهادت»را می جست،36 سال قبل در چنین روزهایی به آرزوی خویش نائل ورهسپار دیار قدسیان گشت.آنچه پیش روی دارید گفت وشنودی است که به همین مناسبت با فرزند ارجمندش حجت الاسلام والمسلمین سعید شاه‌آبادی انجام گرفته است.
  1395/2/11 14:46

  چون مخلص بود،جوان ها را جذب می کرد

  آنچه پیش روی دارید،روایت آیت الله حیدرعلی جلالی خمینی از دوست دیرین خویش شهید آیت الله حاج شیخ مهدی شاه آبادی است.ایشان که درطی سالیان طولانی در کنار وهمسنگر آن شهید گرانمایه بوده،شمه ای از خاطرات خویش را در این گفت وشنود باز گفته است،خاطراتی که میتواند ترسیم گر بخشی از منش سیاسی ومبارزاتی آن بزرگ باشد. امید آنکه مقبول افتد.
  1395/2/11 14:27

  درلحظه شهادت ایشان،بهت زده شدم!

  مهندس مهدی چمران ریاست کنونی شورای اسلامی شهر تهران،ازجمله یاران ومصاحبان صمیمی شهید آیت الله حاج شیخ مهدی شاه آبادی به شمار می رود.این ارتباط تا آن پایه بود که وی در لحظات شهادت آن عالم مجاهد در جزیره مجنون، در کنار وی حاضر وشاهد آن رویداد بود. آنچه پیش روی دارید،گفت وشنودی است که با مهندس چمران دربازگویی خاطره وی از لحظه شهادت آیت الله انجام شده است.
  1395/2/11 10:49
5

تماس با ما تماس با ما : 38-22604037(9821+) ارتباط با ماInfo@iichs.ir
کلیه حقوق این سایت متعلق به موسسه مطالعات تاریخ معاصر ایران می باشد.
درج مطالب در سایت لزوماً به معنی تایید آن نیست.
استفاده از منابع این سایت با ذکر ماخذ مجاز است.