مطالب مرتبط با واژه 'محمدجواد حجتی کرمانی'

  «دغدغه‌های عضویت در حزب ملل اسلامی» در گفت‌وشنود با حجت‌الاسلام والمسلمین محمدجواد حجتی کرمانی

  استحکام بنیان و برنامه‌ریزی‌های حزب، مرا جذب کرد

  روزهای اکنون، تداعی‌گر تأسیس حزب ملل اسلامی است. حجت‌الاسلام والمسلمین محمدجواد حجتی کرمانی، تنها روحانی عضوشده در این حزب بود که برای همکاری با آن، دغدغه‌هایی فراوان داشت. وی در گفت‌وشنود پی‌آمده، درباره چالش‌های این عضویت سخن گفته است.
  1399/12/26 19:00

  «جلوه‌هایی از سیره فردی و مبارزاتی شهید سیدمجتبی نواب صفوی» در گفت‌وشنود با حجت‌الاسلام والمسلمین محمدجواد حجتی کرمانی

  رفتار نواب، انسان را به یاد مسلمانان صدر اسلام می‌انداخت

  حجت الاسلام والمسلمین محمدجواد حجتی کرمانی در زمره مبارزان قدیمی معاصر و یاران و علاقه‌مندان به شهید سیدمجتبی نواب صفوی و جمعیت فدائیان اسلام به شمار می‌آید. وی در گفت‌وشنودی که پیش روی شماست، به بازگویی پاره‌ای خاطرات خویش از سلوک فردی و مبارزاتی آن شهید والامقام پرداخته است.
  1398/10/25 14:00

  «جلوه هایی از خصال سیاسی واخلاقی شهید آیت الله فضل الله محلاتی»درگفت وشنود با حجت الاسلام والمسلمین محمدجواد حجتی کرمانی

  کسی را به پرکاری و هیجان او ندیده بودم

  حجت الاسلام والمسلمین محمدجواد حجتی کرمانی از مبارزان دیرین نهضت اسلامی ودوستان پرسابقه شهید آیت الله حاج شیخ فضل الله محلاتی به شمار می رود.وی در گفت وشنودی که در پی می آید وبه مناسبت سالروز شهادت آن بزرگوار،شمه ای از خاطرات خویش را از آن یار همدل بیان داشته است.امید آنکه مقبول افتد.
  1395/12/9 15:01

  «شهید دکتر محمد جواد باهنر در عرصه علم وعمل»درگفت وشنود با حجت الاسلام والمسلمین محمد جواد حجتی کرمانی

  مجتهد مسلم بود اما هرگز دراین باره ادعایی نکرد

  حجت الاسلام والمسلمین محمدجوادحجتی کرمانی از یاران دیرین وهمگامان مبارزاتی شهید دکتر محمد جواد باهنر به شمار می رود.دوستی این دو چهره،مشحون از خاطرات وگفتنیهایی است که شمه ای از خاطرات آن در گفت وشنود پیش روی بیان داشته است. امید آنکه مقبول افتد.
  1395/6/13 10:39

  می خواستم شهید باهنر را هم جذب حزب کنم

  پیشینه مبارزاتی حجت الاسلام والمسلمین محمدجواد حجتی کرمانی به دوران نهضت ملی ایران و همکاری با گروه «فداییان اسلام» باز می گردد. او پس از رویداد 15 خرداد و تبعید امام خمینی، به «حزب ملل اسلامی» گرایش یافت و به همین مناسبت دستگیر و روانه زندان گشت. او در گفت وشنود پیش روی، از خاطرات این دوره از زندان برای ما گفته است.
  1394/11/11 09:12
6

تماس با ما تماس با ما : 38-22604037(9821+) ارتباط با ماInfo@iichs.ir
کلیه حقوق این سایت متعلق به موسسه مطالعات تاریخ معاصر ایران می باشد.
درج مطالب در سایت لزوماً به معنی تایید آن نیست.
استفاده از منابع این سایت با ذکر ماخذ مجاز است.