مطالب مرتبط با واژه 'آیت‌الله سیدمحمدصادق لواسانی'

  «جلوه‌هایی از خصال اجتماعی و سیاسی زنده‌یاد آیت‌الله سیدمحمد صادق لواسانی» در گفت و شنود با حجت الاسلام والمسلمین سید محمدرضا لواسانی

  ساواک با دستگیری پدر، نتوانست به فهرست مقلدان امام دست یابد

  در روزهایی که بر ما گذشت، از سی‌امین سالروز رحلت زنده‌یاد آیت‌الله سیدمحمدصادق لواسانی، وکیل و معتمد حضرت امام خمینی، عبور کردیم. در گذشته پیرامون رابطه دیرپای آن دو بزرگ، با حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمحمدرضا لواسانی سخن گفته بودیم. در این گفت‌وگو، ایشان در باب خصال اجتماعی و سیاسی پدر گرامی خویش سخن می‌گویند.
  1399/7/19 13:44

  16 شهریور 1343

  اعتراض کارمندان تحصیل‌کرده سازمان برنامه به خاصه خرجی‌های رئیس!/«جلوگیری از ورشکستگی دولت با قرضه اسارت‌آور افتخار ندارد»!/گزارش ساواک از توقیف اعلامیه آیت‌الله خمینی پیش از چاپ!/سوء استفاده میلیونی در جنگلبانی نوشهر!/وزیر جنگ سابق به چهار سال زندان محکوم شد!/«شیراز آماده برگزاری جشن های شاهنشاهی می‌شود»!/واردات گوسفند از ترکیه نیز مشکلی را حل نخواهد کرد!/وزارت بهداری جلوی واردات داروهایی که مشابه داخلی دارند را خواهد گرفت!/سفر یک‌ماهه وزیر پست و تلگراف به خارج!
  1399/6/16 00:00

  وفاداری آن دو، مثال زدنی بود

  عالم جلیل، زنده یاد آیت الله سید محمدصادق لواسانی را می توان، صمیمی ترین و نیز قدیمی‌ترین دوست امام خمینی دانست. عمق و سابقه رابطه آن دو، این دوستی را به نقطه عطف در زندگی هر دو مبدل ساخته است. در سالروز رحلت این عالم جلیل و در بازخوانی گوشه‌هایی از این دوستی صمیمی، با جناب حجت الاسلام والمسلمین سید محمدرضا لواسانی فرزند آیت الله لواسانی گفت وشنودی انجام داده ایم که نتیجه آن را پیش روی دارید.
  1394/7/12 10:49
5

تماس با ما تماس با ما : 38-22604037(9821+) ارتباط با ماInfo@iichs.ir
کلیه حقوق این سایت متعلق به موسسه مطالعات تاریخ معاصر ایران می باشد.
درج مطالب در سایت لزوماً به معنی تایید آن نیست.
استفاده از منابع این سایت با ذکر ماخذ مجاز است.