مطالب مرتبط با واژه 'جواد منصوری'

  «منافقین وتلاش نافرجام آنان برای قبضه قدرت درایران»درگفت وشنود با دکتر جواد منصوری

  امام تا سال 1359 معتقد به برخورد با مجاهدین نبودند

  در ماههای اخیر، شاهد تلاش و تکاپوی کم رمق منافقین برای احیای نام وابراز وجود مجدد بوده ایم، درقالب برگزاری تجمع درپاریس و حضور مقامات امنیتی عربستان سعودی. با این همه برای بسیاری از جمله جوانان جای این پرسش باقی است که این گروه از آغاز درپی چه بوده که تا هم اینک برای به دست آوردن آن، تمام توان ِالبته اندک و مصنوعی خویش را به کار گرفته است. درگفت وشنود پیش روی، دکتر جواد منصوری به این پرسش پاسخ گفته است.
  1395/5/16 11:37

  خیلیها به دلیل دشمنی با بهشتی به بنی‌صدر رأی دادند!

  دکتر جواد منصوری اولین فرمانده سپاه پاسدارن انقلاب اسلامی پس از انقلاب، حکمِ این سمت را از شهید ‌آیت الله بهشتی دریافت کرد. او پیش و پس از این رخداد نیز، با  آن شهید گرانمایه مأنوس بود و از مواجهه او با جریان التقاط، با تمام فراز و فرودهای آن، خاطرات و تحلیلهایی شنیدنی دارد. وی در گفت وشنودی که پیش روی دارید، به پاره ای از این خاطرات و تحلیلها اشاره کرده است.
  1394/4/7 08:55

  قاطعیت در مسئله کردستان راعامل شهادت ایشان می دانم

  دکتر جواد منصوری اولین فرمانده سپاه پاسدارن انقلاب اسلامی، درباره زمینه ها و پیامدهای اولین رئیس ستاد مشترک ارتش جمهوری اسلامی، تحلیلی صریح و روشن دارد. او جدیت و قاطعیت شهید سپهبد محمدولی قرنی در غائله کردستان را، عامل اصلی شهادت وی تلقی می‌کند و بر این باور است که اگر عمر او تداوم می یافت،..
  1394/2/5 10:29
22

تماس با ما تماس با ما : 38-22604037(9821+) ارتباط با ماInfo@iichs.ir
کلیه حقوق این سایت متعلق به موسسه مطالعات تاریخ معاصر ایران می باشد.
درج مطالب در سایت لزوماً به معنی تایید آن نیست.
استفاده از منابع این سایت با ذکر ماخذ مجاز است.