غرب‌زدگی و نفوذ استعمار در ایران بررسی می‌شود
در نشست «بیدارگر بصیر»:

غرب‌زدگی و نفوذ استعمار در ایران بررسی می‌شود

در آستانه هفتمین سالگرد درگذشت مرحوم علی ابوالحسنی (منذر)، نشست «غرب‌زدگی و نفوذ استعمار در ایران» در مجموعه فرهنگی شهدای انقلاب اسلامی برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی و اطلاع‌رسانی پژوهشکده تاریخ معاصر، این پژوهشکده با همکاری مجموعه فرهنگی شهدای انقلاب اسلامی (یادمان شهدای هفتم تیر)، هفتمین نشست از سلسله نشستهای «بیدارگر بصیر» را با موضوع «غرب‌زدگی و نفوذ استعمار در ایران» برگزار می‌کند.

 

در سلسله نشستهای «بیدارگر بصیر»، که هرساله هم‌زمان با ایام سالگرد درگذشت علی ابوالحسنی (منذر)، تاریخ‌پژوه معاصر، در اسفندماه برگزار می‌شود، یکی از ابعاد اندیشه ایشان موضوع بحث و بررسی قرار می‌گیرد. در هفتمین نوبت از این سلسله نشستها، آقایان دکتر موسی فقیه حقانی، دکتر محمد رجبی و حجت‌الاسلام والمسلمین محمدصادق ابوالحسنی درباره غرب‌زدگی و نفوذ استعمار در ایران و رویکرد این تاریخ‌پژوه معاصر نسبت به این موضوع سخن خواهند گفت.

 

علاقه‌مندان برای شرکت در این نشست می‌توانند سه‌شنبه 14 اسفند 1397، از ساعت 15 تا 18 به سالن همایش مجموعه فرهنگی یادمان شهدای هفتم تیر مراجعه نمایند.

 

نشانی: تهران، میدان بهارستان، نرسیده به چهارراه سرچشمه، انتهای کوچه شهید صیرفی‌پور، مجموعه فرهنگی شهدای انقلاب اسلامی (یادمان شهدای هفتم تیر)     

 

مشاهده مطلب
نظر شما
  • 0
  • 0
  • 0
  •  
  •  

تماس با ما تماس با ما : 38-22604037(9821+) ارتباط با ماInfo@iichs.ir
کلیه حقوق این سایت متعلق به موسسه مطالعات تاریخ معاصر ایران می باشد.
درج مطالب در سایت لزوماً به معنی تایید آن نیست.
استفاده از منابع این سایت با ذکر ماخذ مجاز است.