از موسی حقانی، رئیس پژوهشکده تاریخ معاصر، تجلیل می‌شود
در طرح ملی «چهل قلم»،

از موسی حقانی، رئیس پژوهشکده تاریخ معاصر، تجلیل می‌شود

نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور در طرح «چهل قلم»، از دکتر حقانی، رئیس پژوهشکده تاریخ معاصر و از نویسندگان بنام حوزه تاریخ، تجلیل خواهد کرد.

به گزارش روابط عمومی پژوهشکده تاریخ معاصر، به نقل از خبرگزاری فارس، به مناسبت چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و به منظور پاسداشت خدمات فرهنگی نویسندگان متعهد و انقلابی، طرح «چهل قلم» با تجلیل از موسی حقانی، رئیس پژوهشکده تاریخ معاصر و از نویسندگان بنام حوزه تاریخ، و محمدرضا سنگری، نویسنده، عاشوراپژوه و شاعر، برگزار خواهد شد.

 

نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور این طرح را با هدف تکریم نویسندگان متعهد به عنوان گروه‌های مرجع تأثیرگذار و افزایش آشنایی عموم مردم و مسئولان با آثار فاخر این نویسندگان، از ۲۲ دی تا ۲۹ بهمن 1397 در همه استانهای کشور با حضور شخصیتهای بنام، نویسندگان منتخب، اهالی فرهنگ و علاقه‌مندان به کتاب و کتابخوانی اجرا می‌کند.

 

براساس این طرح بنا بوده از چهل نفر از نویسندگان در حوزه‌های مختلف در ۳۱ استان کشور تجلیل شود. با توجه به همین هدف و در ادامه تجلیل از نویسندگان نقاط گوناگون ایران، در روز چهارشنبه، از موسی حقانی و محمدرضا سنگری در سالن اجتماعات کتابخانه عمومی سیدمرتضی شهر تهران تجلیل خواهد شد.

 

در این مراسم، دو کتاب «آخرین شاه، آخرین دربار» اثر موسی حقانی و «قلمهای قدبلند» اثر محمدرضا سنگری معرفی خواهند شد.

 

زمان: چهارشنبه 24 بهمن ۱۳۹۷، ساعت 9

مکان: تهران، خیابان مولوی، خیابان تختی، کوچه جعفری، گودباغچالی، کتابخانه عمومی سیدمرتضی

 

مشاهده مطلب
نظر شما
  • 0
  • 0
  • 0
  •  
  •  

تماس با ما تماس با ما : 38-22604037(9821+) ارتباط با ماInfo@iichs.ir
کلیه حقوق این سایت متعلق به موسسه مطالعات تاریخ معاصر ایران می باشد.
درج مطالب در سایت لزوماً به معنی تایید آن نیست.
استفاده از منابع این سایت با ذکر ماخذ مجاز است.