کتابهای پژوهشکده تاریخ معاصر وارد کیش، کرمان و کرمانشاه می‌شود
با کاروان نمایشگاه‌های استانی:

کتابهای پژوهشکده تاریخ معاصر وارد کیش، کرمان و کرمانشاه می‌شود

کتابهای پژوهشکده تاریخ معاصر هم‌زمان در هفدهمین نمایشگاه کتاب کرمان، چهاردهمین نمایشگاه کتاب استان کرمانشاه و نمایشگاه کتاب کیش با تخفیف به مخاطبان عرضه می‌گردد.

به گزارش روابط عمومی پژوهشکده تاریخ معاصر، انتشارات پژوهشکده تاریخ معاصر، مقارن با هفته کتاب و کتاب‌خوانی، در سه رویداد ملی مربوط به این حوزه فرهنگی شرکت می‌کند.

 

در نخستین رویداد، شهر کیش به مناسبت روز کیش و هفته کتاب و کتاب‌خوانی، میزبان علاقه‌مندان به کتاب خواهد بود. این نمایشگاه به همت سازمان منطقه آزاد کیش و با همکاری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی کیش در تالار شهر کیش برگزار شده است و علاقه‌مندان می‌توانند از 17 تا 25 آبان‌ماه 1397 هر روزه از ساعت 9 تا 12 و 17 تا 23 از این نمایشگاه بازدید کنند.


 

طی روزهای 19 تا 24 آبان‌ماه 1397، شهر کرمان میزبان هفدهمین نمایشگاه کتاب کرمان و چهارمین نمایشگاه مطبوعات و رسانه‌های استان کرمان خواهد بود. علاقه‌مندان به بازدید از نمایشگاه می‌توانند همه‌روزه از ساعت 10 تا 20 به محل برگزاری این نمایشگاه واقع در کرمان، بزرگراه آیت‌الله هاشمی رفسنجانی، روبه‌روی شهرک صنعتی خضرا مراجعه کنند.


 

در غرب کشور و در استان کرمانشاه نیز در روزهای 20 تا 25 آبان‌ماه 1397، چهاردهمین نمایشگاه کتاب استان کرمانشاه و سیصدوشصت‌وهشتمین نمایشگاه سراسری کتاب هم‌زمان با برگزاری نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال برپا می‌شود. دربهای این نمایشگاه همه‌روزه از ساعت 9 تا 12 و 15 تا 20 به روی خیل مشتاقان به کتاب و کتاب‌خوانی باز خواهد بود و بازدیدکنندگان می‌توانند در زمان یادشده به محل برگزاری این نمایشگاه واقع در کرمانشاه، بلوار شهید بهشتی، پارک شاهد مراجعه کنند.


 

گفتنی است انتشارات پژوهشکده تاریخ معاصر در سه نمایشگاه یادشده در بالا 142 عنوان کتاب از مجموعه کتابهای منتشرشده خود، از جمله «آخرین شاه، آخرین دربار» (ده سال پایانی رژیم پهلوی به روایت اسدالله‌خان علم)، «تاریخ تحولات سیاسی ایران: بررسی مولفه‌های دین، حاکمیت، مدنیت و تکوین دولت ـ ملت در گستره هویت»، «بررسی کتب درسی جمهوری آذربایجان»، «بحران آذربایجان (سالهای 1324-1325ش) خاطرات مرحوم آیتالله میرزا عبدالله مجتهدی» و... را در معرض دید علاقه‌مندان به تاریخ معاصر ایران قرار خواهد داد.

مشاهده مطلب
نظر شما
  • 0
  • 0
  • 0
  •  
  •  

تماس با ما تماس با ما : 38-22604037(9821+) ارتباط با ماInfo@iichs.ir
کلیه حقوق این سایت متعلق به موسسه مطالعات تاریخ معاصر ایران می باشد.
درج مطالب در سایت لزوماً به معنی تایید آن نیست.
استفاده از منابع این سایت با ذکر ماخذ مجاز است.