امکان خرید کتابهای پژوهشکده تاریخ معاصر با مبلغ کمتر فراهم شد
در شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تبریز:

امکان خرید کتابهای پژوهشکده تاریخ معاصر با مبلغ کمتر فراهم شد

در شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تبریز، کتابهای پژوهشکده تاریخ معاصر با تخفیف به مخاطبان عرضه می‌شود.

به گزارش روابط عمومی پژوهشکده تاریخ معاصر، شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تبریز، به عنوان مهم‌ترین رویداد فرهنگی شمال غرب کشور که پس از نمایشگاه کتاب تهران در رتبه دوم کشوری قرار دارد، با هدف ارتقای سطح مطالعه و تحریک مصرف فرهنگی خانواده‌ها برگزار می‌شود.

 

یکی دیگر از اهداف برگزاری نمایشگاه بزرگ کتاب تبریز کاهش هزینه‌های مضاعف اهالی علم و فرهنگ و دسترسی ساده و کم‌هزینه به تازه‌های کتاب است. از سوی دیگر این نمایشگاه فرصتی است برای عرضه آخرینهای حوزه نشر و فضایی را  برای رقابت سالم ناشران فراهم می‌کند.

 

در شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تبریز و نیز ششمین نمایشگاه نشر دیجیتال، 155.855 عنوان کتاب از ناشران داخلی و  24.300 عنوان کتاب از ناشران بین‌الملل در 860 غرفه به مشتاقان کتاب و کتاب‌خوانی عرضه می‌شود.

 

از مجموع 941 ناشر و نمایندگی شرکت‌کننده در این نمایشگاه، 70 ناشر از استان آذربایجان شرقی حضور دارند. در این بین، انتشارات پژوهشکده تاریخ معاصر از تهران در این نمایشگاه شرکت کرده و کتابهای خود را در معرض دید علاقه‌مندان به تاریخ معاصر ایران قرار داده است. 

 

گفتنی است از برنامه‌های جانبی شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تبریز برگزاری نشستهای هنری و فرهنگی است که نخستین آن با عنوان «بررسی مطبوعات آذربایجان در دوره مشروطه» در روز آغازین نمایشگاه (یکشنبه 29 مهر 1397) برگزار می‌شود.

 

زمان: 29 مهر تا 4 آبان 1397

ساعت بازدید: 10 تا 20

نشانی: تبریز، محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی تبریز

 

مشاهده مطلب
نظر شما
  • 0
  • 0
  • 0
  •  
  •  

تماس با ما تماس با ما : 38-22604037(9821+) ارتباط با ماInfo@iichs.ir
کلیه حقوق این سایت متعلق به موسسه مطالعات تاریخ معاصر ایران می باشد.
درج مطالب در سایت لزوماً به معنی تایید آن نیست.
استفاده از منابع این سایت با ذکر ماخذ مجاز است.