کتابهای پژوهشکده تاریخ معاصر به نمایشگاه زنجان می‌رود
انتشارات پژوهشکده تاریخ معاصر اعلام کرد:

کتابهای پژوهشکده تاریخ معاصر به نمایشگاه زنجان می‌رود

انتشارات پژوهشکده تاریخ معاصر همراه کاروان نمایشگاه‌های استانی، این‌بار در نمایشگاه کتاب زنجان شرکت می‌کند.

به گزارش روابط عمومی پژوهشکده تاریخ معاصر، کتابهای این پژوهشکده در سیصدوشصت‌ویکمین نمایشگاه کتاب استانی به نمایش درمی‌آید.

 

سیصدوشصت‌ویکمین نمایشگاه کتاب استانی به همت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان و با هدف ارتباط برقرار کردن میان مخاطبان، مولفان و ناشران، در شهر زنجان برگزار می‌شود. در این نمایشگاه، که نهمین نمایشگاه کتاب استانی شهر زنجان به‌شمار می‌آید، 392 ناشر از سراسر کشور و 5 ناشر و 9 کتاب‌فروشی منتخب این استان حضور خواهند داشت.

 

در نهمین نمایشگاه کتاب استانی شهر زنجان، 83.149 عنوان کتاب در زمینه‌های مختلف در 3 سالن و 270 غرفه در معرض دید عموم قرار می‌گیرد. در این میان، انتشارات پژوهشکده تاریخ معاصر با بیش از 150 عنوان کتاب در سالن شماره 3 غرفه 5 میزبان علاقه‌مندان خواهد بود.

 

توزیع بن یارانه‌‌ای به مبلغ 400 میلیون و با تخفیف 20 درصدی از طریق بانک عامل مستقر در نمایشگاه در بین بازدیدکنندگان یکی از اقدامات برگزارکنندگان نمایشگاه‌های استانی کتاب می‌باشد که در نهمین نمایشگاه کتاب زنجان نیز در دستور کار قرار گرفته است. همچنین علاقه‌مندان به خریداری کتاب در این نمایشگاه از تخفیف 30 درصدی بهره‌مند خواهند شد.

 

گفتنی است هم‌زمان با نهمین نمایشگاه کتاب استانی شهر زنجان، سومین نمایشگاه مطبوعات و رسانه این استان نیز با حضور خبرگزاریها، پایگاه‌های خبری، روزنامه‌ها و نشریات این استان در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی زنجان برگزار می‌شود.

 

زمان بازدید: 1397/7/9 ـ 1397/7/14، ساعت 15 تا 21

نشانی: زنجان، بلوار گاوازنگ، شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی کاسپین

شماره تماس: 5-33414002-024

مشاهده مطلب
نظر شما
  • 0
  • 0
  • 0
  •  
  •  

تماس با ما تماس با ما : 38-22604037(9821+) ارتباط با ماInfo@iichs.ir
کلیه حقوق این سایت متعلق به موسسه مطالعات تاریخ معاصر ایران می باشد.
درج مطالب در سایت لزوماً به معنی تایید آن نیست.
استفاده از منابع این سایت با ذکر ماخذ مجاز است.