18 فروردین ماه 1340

18 فروردین ماه 1340

تاجگذاری در بهار 42 انجام خواهد یافت/تهران مصور به دنبال جانشین آیت الله بروجردی

تاجگذاری در بهار 42 انجام خواهد یافت

تهران مصور در شماره امروز خود نوشت : به قرار اظهار یک مقام مطلع در بهار سال 1342 که برنامه جشن های دو هزار و پانصدمین سال شاهنشاهی ایران در این کشور و همچنین در بسیاری از کشورهای هم پیمان ایران انجام خواهد شد مراسم تاجگذاری نیز انجام خواهد یافت .

 

تهران مصور به دنبال جانشین آیت الله بروجردی

هفته نامه مبتذل تهران مصور که اکثر شماره های آن به انتشار تصاویر برهنه و نیمه برهنه زنان و بازیگران اختصاص دارد در شماره امروز خود به جانشین آیت الله بروجردی پرداخت !

در گزارش این نشریه آمده است : با آن که در محافل مذهبی نام بسیاری از علمای طراز اول برای جانشینی حضرت آیت الله بروجردی و پیشیوایی شیعیان جهان برده می شود ولی خبرنگار تهران مصور با مراجعه به چند تن از علمای اعلام این طور استنباط نموده که هنوز به طور قطع صحبت هیچ یک از علما به عنوان مرجع تقلید منتخب آینده در میان نیست .

این گزارش می افزاید : گو این که هم اکنون صلاحیت کامل حضرت آیت الله شریعتمداری که گروه کثیری از اهالی آذربایجان از ایشان تقلید می کنند و همچنین حضرت آیت الله خوانساری در تهران و حضرت آیت الله حکیم در نجف مورد توجه حوزه های علمیه و علما می باشد اما گفته می شود که انتخاب قطعی مراجع تقلید محتاج گذشت زمان می باشد تا توجه قطعی علمای اعلام به یکی از واجدین شرایط معطوف گردد.

مشاهده مطلب
نظر شما
  • 0
  • 0
  • 0
  •  
  •  

تماس با ما تماس با ما : 38-22604037(9821+) ارتباط با ماInfo@iichs.ir
کلیه حقوق این سایت متعلق به موسسه مطالعات تاریخ معاصر ایران می باشد.
درج مطالب در سایت لزوماً به معنی تایید آن نیست.
استفاده از منابع این سایت با ذکر ماخذ مجاز است.