2 دی 1339

2 دی 1339

بیماری های عصبی و سکته در ایران رو به افزایش است/متهمین انتخابات گذشته در دادگاه/اعتراض کانون شکار به اداره مستشاری آمریکا/عبدالله والا : به افراد بد سابقه رای ندهید !

بیماری های عصبی و سکته در ایران رو به افزایش است

افزایش روز افزون بیماری های عصبی و تلفات ناشی از آن از جمله سکته مورد توجه محافل اجتماعی و پزشکی قرار گرفته است .

بموجب آمار رسمی تعداد کسانی که بر اثر سکته فوت می کنند ماه به ماه رو به افزایش است ، گفته می شود مقامات وزارت بهداری و دانشگاه تهران و متخصصین معروف امراض عصبی و روانشناسان طی جلساتی این موضوع را مورد بررسی قرار خواهند داد.

 

متهمین انتخابات گذشته در دادگاه

پرونده متهمین انتخابات گذشته وارد مرحله تازه ای شده است . طبق اطلاع واصله بازپرس دادسرا به زودی با خاتمه تحقیقات از متهمین پرونده قطور انتخابات باطل شده گذشته را تکمیل نموده و تحویل دادگاه می دهد .

در روزهای گذشته نیز چند نفر به عنوان متهم و مطلع در این مورد به بازپرسی احضار شدند . 1

 

اعتراض کانون شکار به اداره مستشاری آمریکا

در این هفته از طرف کانون شکار طی نامه ای که به اداره مستشاری آمریکا نوشته شده نسبت به شکار مهندسین آمریکایی در حوالی شاهرود اعتراض شده است .

اخیرا عده ای از مهندسین آمریکایی با هلیکوپتر بر فراز مناطق خوش  ییلاق و چهل دختر شاهرود به شکار حیوانات بومی پرداخته و با مسلسل تعداد زیادی از آن ها را شکار کرده بودند و چون این عمل برخلاف آئین نامه کانون شکار است نسبت به عمل مهندسین مذکور اعتراض شده است . 2

 

عبدالله والا : به افراد بد سابقه رای ندهید !

مهندس عبدالله والا در مقاله ای که تهران مصور در شماره امروز آن را منتشر کرد به انتخابات پیش رو پرداخت و نوشت : مطلبی که باید مورد توجه مردم قرار گیرد آن است که سعی کنند تحت اغوای افراد مارک دار و بدسابقه قرار نگیرند و از این گذشته موقعیت کشور و برنامه های عمرانی که در پیش داریم ایجاب می کند افرادی خود را کاندیدا نمایند که حقیقتا هدف آنان خدمت به کشور و مردم باشد نه این که صرفا به خاطر به دست آوردن عنوان نمایندگی هوس شرکت در انتخابات به سر آنان افتاده باشد . 3

 

 
مشاهده مطلب
نظر شما
  • 0
  • 0
  • 0
  •  
  •  

تماس با ما تماس با ما : 38-22604037(9821+) ارتباط با ماInfo@iichs.ir
کلیه حقوق این سایت متعلق به موسسه مطالعات تاریخ معاصر ایران می باشد.
درج مطالب در سایت لزوماً به معنی تایید آن نیست.
استفاده از منابع این سایت با ذکر ماخذ مجاز است.