22 اسفندماه 1339

22 اسفندماه 1339

انتخابات متوقف می شود/حزب هم مثل همه چیز در کشور ما شوخی است !/وزیر کشور سابق رئیس شرکت واحد شد !

انتخابات متوقف می شود

روزنامه فرمان در گزارشی نوشت : هنگامی که مجلس بیستم افتتاح شد 156 نفر از 200 نماینده مجلس انتخاب شده بودند ، در چند نقطه نیز انتخابات در جریان بود که نتیجه آن ها پس از گشایش مجلس اعلام شد و چند تن دیگر بر تعداد نمایندگان منتخب قبلی افزوده شدند .

در حدود 30 نقطه از کشور که هر یک دارای یک نفر نماینده هستند اکنون بدون وکیل مانده اند ، قبل از تشکیل مجلس بیستم گفته می شد که انتخابات نقاط مزبور به بعد از گشایش مجلس موکول خواهد شد ولی اکنون گفته می شود که انتخابات در این نقاط متوقف می شود و اصولا این حوزه ها تا پایان عمر مجلس بیستم که مسلما خیلی کوتاه خواهد بود بدون وکیل خواهند ماند !

درباره علت این توقف گفته می شود عدم رضایت مردم شهرستان ها از جریان انتخابات و تلگرافات و شکایاتی که به تهران رسیده است دلیل این موضوع می باشد .

 

حزب هم مثل همه چیز در کشور ما شوخی است !

فرامرزی با اشاره به این که حتی یکی از اعضای دولت جدید شریف امامی حزبی نیست گفت : خیال نکنید که ما از این بابت یک دلخوری داریم و مثلا گله مندیم که یک وزیر حزبی در دولت نیست ولی می خواهیم بگوئیم این علامت آن است که حزب هم در مملکت ما مثل همه چیز شوخی است زیرا در ممالک دمکرات دنیا تمام مساعی که احزاب در انتخابات بخرج می دهند برای این است که دولت تشکیل دهند نه این که آن ها اکثریت پارلمان یا قسمت عظیمی از پارلمان را ببرند و بعد تماشا کنند که مردم چگونه دولت تشکیل می دهند و احسنت بگویند .

فرامرزی در کیهان نوشت : اگر نمی ترسیدم که روسای دو حزب که هر دو با ما رفیقند برنجند می نوشتم که اصلا حزبی در مملکت وجود ندارد . اعضای هر دو حزب خوب می دانند که حزب در انتخاب آن ها اثری نداشته و گمان نمی کنم هیچ یک از آن ها تعصبی در این داشته باشند که دولت از ایشان یا خارج از حزب تشکیل شود و اگر تمام اعضای حزب این طور نباشند به عقیده من اغلبشان این طورند .

 

وزیر کشور سابق رئیس شرکت واحد شد !

فرمان نوشت : به دنبال شایعاتی که برای شغل آینده تیمسار سپهبد علوی مقدم وجود داشت و هنوز هم وجود دارد دیشب اطلاع حاصل کردیم که وزیر سابق کشور از صبح دیروز در شرکت واحد حضور یافته و به عنوان رئیس هیئت مدیره شرکت واحد مشغول کار شده است .

مشاهده مطلب
نظر شما
  • 0
  • 0
  • 0
  •  
  •  

تماس با ما تماس با ما : 38-22604037(9821+) ارتباط با ماInfo@iichs.ir
کلیه حقوق این سایت متعلق به موسسه مطالعات تاریخ معاصر ایران می باشد.
درج مطالب در سایت لزوماً به معنی تایید آن نیست.
استفاده از منابع این سایت با ذکر ماخذ مجاز است.