24 بهمن 1339

24 بهمن 1339

افتتاح مجلس تا نیمه دوم اسفند به تعویق افتاد/تشکیک در قانونی بودن انتخاب سردار فاخر حکمت/کارخانه ای که قرار است در اصفهان تاسیس و به دست خارجی ها اداره شود !/هیئت حاکمه حسن نیت ندارد !/حبیب الله امام مردوخ نماینده شد !

افتتاح مجلس تا نیمه دوم اسفند به تعویق افتاد

بر اساس آخرین اخبار افتتاح مجلس بیستم برای مدتی به تعویق افتاده است ، مجلس در اواخر بهمن ماه جاری به طور قطع افتتاح نخواهد شد ، در نیمه اول اسفند نیز بعید به نظر می رسد افتتاح شود و هنوز معلوم نیست که آیا در نیمه دوم اسفند ماه چنین اتفاقی روی خواهد داد یا نه !

 

تشکیک در قانونی بودن انتخاب سردار فاخر حکمت

سردار فاخر حکمت به نمایندگی از حوزه انتخابیه شیراز انتخاب شد ولی برخی مطبوعات و جرائد در قانونی بودن انتخاب وی ایجاد تشکیک کرده اند .

روزنامه فرمان در این زمینه نوشته است : هنوز معلوم نیست که خود ایشان چه خواهند کرد و آیا قبول دارند که سنشان از 70 سال متجاوز هست یا نه ؟

این روزنامه نوشت : سردار فاخر حکمت خود به قانون پایبند هستند و هیچ گاه حتی برای منافع شخصی اصول و قوانین را زیر پا نمی گذارند و اصل این است که 70 ساله نمی تواند وکیل شود .

 

کارخانه ای که قرار است در اصفهان تاسیس و به دست خارجی ها اداره شود !

گفته می شود قرار است یک مرکز بزرگ صنعتی در اصفهان تاسیس گردد این مرکز صنعتی که صورت یک آموزشگاه فنی را دارد به وسیله استادان و متخصصین خارجی اداره خواهد شد و کارگران و تکنسین های فنی کارخانجات نقاط مختلف کشور در آن آموزشگاه دوره های آموزش صنعتی را در رشته های گوناگون خواهند گذرانید . 

 

هیئت حاکمه حسن نیت ندارد !

روزنامه فرمان در گزارشی انتخاباتی ضمن انتقاد شدید از نتایج اعلام شده نوشت :  ما به هدایت شخص اول مملکت در این کشور بزرگترین رفرم ها را شروع کرده ایم اما چه می شود کرد که هیئت حاکمه ؛ هیئت حاکمه ای که بیش از همه صاحب منفعت است و کمتر از همه حسن نیت دارد اجرای این برنامه ها را به عقب انداخته است . 

 

حبیب الله امام مردوخ نماینده شد !

حبیب الله مردوخی امام جمعه کردستان با اکثریت آرا به نمایندگی دوره بیستم مجلس شورای اسلامی انتخاب شد .

وی از طرف شورای عالی وزرات فرهنگ دارای گواهی اجتهاد در علوم معقول و منقول می باشد . 

مشاهده مطلب
نظر شما
  • 0
  • 0
  • 0
  •  
  •  

تماس با ما تماس با ما : 38-22604037(9821+) ارتباط با ماInfo@iichs.ir
کلیه حقوق این سایت متعلق به موسسه مطالعات تاریخ معاصر ایران می باشد.
درج مطالب در سایت لزوماً به معنی تایید آن نیست.
استفاده از منابع این سایت با ذکر ماخذ مجاز است.