29 خرداد 1343

29 خرداد 1343

اعدامی‌ها قبل از اعدام همه اعتراف کرده بودند!/27 میلیون نفر در سینماهای تهران!/بازدید هیئت نظامی هند از ایران/دورنمای وحشتناک برای قشر بزرگ کارمندان بدون بیمه و تأمین اجتماعی!

اعدامی‌ها قبل از اعدام همه اعتراف کرده بودند!

«تهران‌مصور» نوشت: در محافل سیاسی تهران ماجرای اعدام سه نفر از اخلالگرن که در توطئه تجزیه خوزستان دخالت داشتند در هفته گذشته مورد بحث و توجه مقامات مختلف بود.

اعدام‌شدگان همگی در دادگاه‌های بدوی و تجدید نظر نظامی اعتراف کرده بودند که در چنین توطئه‌ای دخالت داشتند و آلت دست سیاست‌های خارجی شده بودند.

 

27 میلیون نفر در سینماهای تهران!

«تهران‌مصور» نوشت: به قرار اطلاع سال گذشته، سینماهای پایتخت جمعا مبلغ یازده‌میلیون تومان بابت عوارض شهرداری پرداخته‌اند.

فروش سینماهای تهران طی سال گذشته بالغ بر 55 میلیون تومان بود و مجموع افرادی که در این یک سال در تهران به سینما رفته‌اند 27 میلیون نفر می‌باشد.

 

بازدید هیئت نظامی هند از ایران

«تهران‌مصور» نوشت: در این هفته یک هیئت نظامی هندی که سرگرم مسافرت به کشورهای خاورمیانه است به ایران آمد و مدت سه روز در تهران اقامت کرد.

طی این هفته هیئت نظامی هند از تأسیسات نظامی دیدن کردند و با شخصیت‌های نظامی ایران ملاقات نمودند.

 

دورنمای وحشتناک برای قشر بزرگ کارمندان بدون بیمه و تأمین اجتماعی!

«تهران‌مصور» نوشت: قشر بزرگی از کارمندان مؤسسات و بنگاه‌های ملی که شامل نویسندگان و خبرنگاران مطبوعات، کارمندان، بانک‌های خصوصی، بیمارستان‌ها و مدارس ملی، تجارتخانه‌ها، بنگاه‌های باربری و مسافربری و مؤسسات حمل و نقل هوایی و غیره است که همه آنها در حال حاضر نه تنها از اغلب مزایای بیمه‌های اجتماعی محروم می‌باشند، بلکه به علت عدم توجه به مسئله بازنشستگی دورنمای آینده تیره و وحشتناکی در برابرشان گسترده شده است.

چه بسا کارمندان این مؤسسات حاضرند با نصف حقوق فعلی به استخدام دولت درآیند و از مزایای بیمه و بازنشستگی استفاده کنند.1

مشاهده مطلب
نظر شما
  • 0
  • 0
  • 0
  •  
  •  

تماس با ما تماس با ما : 38-22604037(9821+) ارتباط با ماInfo@iichs.ir
کلیه حقوق این سایت متعلق به موسسه مطالعات تاریخ معاصر ایران می باشد.
درج مطالب در سایت لزوماً به معنی تایید آن نیست.
استفاده از منابع این سایت با ذکر ماخذ مجاز است.