• 4297 |
  • 1395/11/25 |
  • 09:00

24 بهمن 1339

افتتاح مجلس تا نیمه دوم اسفند به تعویق افتاد/تشکیک در قانونی بودن انتخاب سردار فاخر حکمت/کارخانه ای که قرار است در اصفهان تاسیس و به دست خارجی ها اداره شود !/هیئت حاکمه حسن نیت ندارد !/حبیب الله امام مردوخ نماینده شد !

افتتاح مجلس تا نیمه دوم اسفند به تعویق افتاد

بر اساس آخرین اخبار افتتاح مجلس بیستم برای مدتی به تعویق افتاده است ، مجلس در اواخر بهمن ماه جاری به طور قطع افتتاح نخواهد شد ، در نیمه اول اسفند نیز بعید به نظر می رسد افتتاح شود و هنوز معلوم نیست که آیا در نیمه دوم اسفند ماه چنین اتفاقی روی خواهد داد یا نه !

 

تشکیک در قانونی بودن انتخاب سردار فاخر حکمت

سردار فاخر حکمت به نمایندگی از حوزه انتخابیه شیراز انتخاب شد ولی برخی مطبوعات و جرائد در قانونی بودن انتخاب وی ایجاد تشکیک کرده اند .

روزنامه فرمان در این زمینه نوشته است : هنوز معلوم نیست که خود ایشان چه خواهند کرد و آیا قبول دارند که سنشان از 70 سال متجاوز هست یا نه ؟

این روزنامه نوشت : سردار فاخر حکمت خود به قانون پایبند هستند و هیچ گاه حتی برای منافع شخصی اصول و قوانین را زیر پا نمی گذارند و اصل این است که 70 ساله نمی تواند وکیل شود .

 

کارخانه ای که قرار است در اصفهان تاسیس و به دست خارجی ها اداره شود !

گفته می شود قرار است یک مرکز بزرگ صنعتی در اصفهان تاسیس گردد این مرکز صنعتی که صورت یک آموزشگاه فنی را دارد به وسیله استادان و متخصصین خارجی اداره خواهد شد و کارگران و تکنسین های فنی کارخانجات نقاط مختلف کشور در آن آموزشگاه دوره های آموزش صنعتی را در رشته های گوناگون خواهند گذرانید . 

 

هیئت حاکمه حسن نیت ندارد !

روزنامه فرمان در گزارشی انتخاباتی ضمن انتقاد شدید از نتایج اعلام شده نوشت :  ما به هدایت شخص اول مملکت در این کشور بزرگترین رفرم ها را شروع کرده ایم اما چه می شود کرد که هیئت حاکمه ؛ هیئت حاکمه ای که بیش از همه صاحب منفعت است و کمتر از همه حسن نیت دارد اجرای این برنامه ها را به عقب انداخته است . 

 

حبیب الله امام مردوخ نماینده شد !

حبیب الله مردوخی امام جمعه کردستان با اکثریت آرا به نمایندگی دوره بیستم مجلس شورای اسلامی انتخاب شد .

وی از طرف شورای عالی وزرات فرهنگ دارای گواهی اجتهاد در علوم معقول و منقول می باشد . 

چاپ خبر